WESELE W VILLA JULIANA​

Anna & Philip

Anna i Philip to para, która połączyła swoje narodowości w pięknym ślubie i weselu w przepięknej szklarnii Villa Juliana w Julianowie. Ona Polka, on z Irlandii, postanowili zorganizować całą uroczystość w jednym, magicznym miejscu, które zapewniło niepowtarzalny klimat i atmosferę.

Przygotowania do tego ważnego dnia rozpoczęły się wcześnie rano. Para młoda przyszła już z samego rana, aby mieć czas na przygotowanie się do ceremonii. Anna miała na sobie przepiękną, koronkową suknię ślubną, a Philip był elegancki w garniturze. Wszystko było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach – od dekoracji po bukiet kwiatów.

Ceremonia odbyła się w plenerze, w otoczeniu pięknej, zielonej scenerii i białych światów, które tworzyły niesamowity klimat. Para młoda powiedziała sobie sakramentalne „tak” na świeżym powietrzu, w asyście najbliższych przyjaciół i rodziny.

Po ceremonii, para młoda wraz z gośćmi udała się do szklarni, gdzie miała miejsce cała uroczystość weselna. Przyjęcie było pełne wrażeń, muzyki i tańca. Goście mogli spróbować pysznych przekąsek i dań, które były starannie przygotowane przez kucharzy.

Wszyscy goście czuli się wspaniale dzięki niezwykłej atmosferze i gościnności Anny i Philipa. Para młoda zadbala o każdy szczegół, by ten dzień był niezapomniany dla nich samych i dla wszystkich zaproszonych. Ich ślub i wesele w przepięknej szklarni w Villa Juliana było pełne miłości, radości i szczęścia.

A_F-435.jpg

ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ

Chcesz wiedzieć, czy termin Twojego ślubu jest wolny w naszym kalendarzu? Napisz do nas, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią jak tylko będziemy mogli.

Copyright LP Weddings 2023 © FOTOGRAF I KAMERZYSTA NA WESELE