Adrian Maślak
/
9 czerwca 2020

Jesteśmy zgraną paczką czterech pasjonatów filmu i fotografii – fotograf ślubny Rzeszów i kamerzysta na ślub Rzeszów. Z aparatami i kamerami obcujemy już od ośmiu lat, a od czterech współpracujemy z parami młodymi.

Wpisując w wyszukiwarkę “fotografia ślubna Rzeszów” lub “kamerzysta na wesele Rzeszów”, jest wysoce prawdopodobne że trafisz właśnie na tę stronę, gdyż mieliśmy przyjemność uwieczniać najważniejszy dzień w życiu kilkudziesięciu par młodych w południowej Polsce i za granicą.

Na weselach pracujemy w zespole trzyosobowym - dwóch kamerzystów ślubnych oraz fotografka weselna. Jest to idealna liczba reporterów, którzy działając w takim składzie, nie rzucają się w oczy podczas ceremonii i wesela, ale też nie przeoczą żadnego istotnego detalu.

Podczas pracy robiąc zdjęcia weselne Rzeszów staramy się wprowadzać pozytywną i przyjazną atmosferę już od samych przygotowań, żeby jak najbardziej rozluźnić Was przed stresującym większość par młodych momentem, jakim jest złożenie sobie przysięgi małżeńskiej. Ceremonię ślubną traktujemy z należytym szacunkiem. Podczas robienia filmów weselnych Rzeszów i zdjęć ślubnych Rzeszów fotograf na ślub Rzeszów czy kamerzysta na ślubie Rzeszów w kościele zachowuje maksymalną dyskrecję, tak, aby nie rozpraszać Was i Waszych gości. Każdy z nas przed rozpoczęciem kariery jako kamerzysta weselny Rzeszów i fotograf na wesele Rzeszów odbył szkolenie z zakresu dokumentowania ceremonii w kościele.

Doskonale rozumiemy, że u wielu osób doświadczenie znalezienia się w zasięgu kamery czy aparatu wiąże się z tremą. Podczas wesela, oprócz wideofilmowania wesela Rzeszów i robienia zdjęć, staramy się nawiązać taką relację z Waszymi gośćmi, aby przed naszymi obiektywami czuli się jak najbardziej swobodnie.

W naszej pracy nie tolerujemy zgorzkniałych min oraz znudzenia. Czerpiemy przyjemność z dokumentowania najpiękniejszych chwil z Waszym życiu oraz poznawania nowych ludzi! 🙂

Kamerzysta na wesele Rzeszów

Jak już pewnie się domyślacie, podstawą naszej działalności są zdjęcia ślubne Rzeszów oraz film ślubny Rzeszów – dokumentowanie Waszych bliskich, efektów trudu, jaki włożyliście w organizację ceremonii oraz wesela, no i oczywiście Was jako głównych bohaterów tego dnia. Poza tym, mamy również szeroki wybór usług uzupełniających nasz produkt – fotografia weselna Rzeszów.

Ślubna sesja plenerowa

Dzień ślubu jest wydarzeniem, które planujecie w najdrobniejszych szczegółach. Przygotowania weselne, ceremonia, zabawa weselna wypełniają go po brzegi – jest co robić! My i nasz fotograf wesele Rzeszów staramy się to wszystko jak najlepiej utrwalić poprzez sesje ślubne Rzeszów, ale nawet nam zdarza się, że na niektóre ujęcia po prostu brakuje czasu. Sesja plenerowa jest wyjątkową okazją, aby wzbogacić Wasz album ze zdjęciami, film oraz teledysk ślubny o ujęcia Pary Młodej. Umówmy się – na weselu najważniejsi jesteście Wy oraz Wasi bliscy, z którymi chcecie spędzić swój czas.
Romantyczne, sensualne kadry na tle najpiękniejszych miejsc w Polsce to nasza specjalność. Lata doświadczenia pozwoliły nam zbudować obszerną bazę malowniczych krajobrazów, którymi z chęcią się z Wami podzielimy. Zdziwicie się, ile cudownych miejsc można znaleźć bliżej niż myślicie – Małopolska, Kraków, Śląsk, Katowice, Podkarpacie i okolice Rzeszowa są pełne takich perełek.

Filmowanie z drona na weselu

Sky is the limit – w tym przypadku dosłownie. W końcu Wasz szczególny dzień zasługuje na dokumentację wydarzeń nie tylko z ziemi.
Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jakich przepięknych pejzaży nie jesteśmy w stanie dostrzec będąc ludźmi. Dokumentacja “z lotu ptaka” wykonywana przez kamerzysta ślubny Rzeszów otwiera szerokie spektrum możliwości na reportaż ślubny Rzeszów i pozwala nam pokazać cudowny zachód słońca nad koronami drzew, kopułę kościoła oraz otoczenie sali, w której odbywają się najważniejsze chwile w tym dniu. Możliwości drona są niemal nieograniczone – co powiecie na nagranie grupowe z Waszymi gośćmi z tej perspektywy?

Sesja narzeczeńska

Podczas sesji narzeczeńskiej fotograf weselny Rzeszów, oprócz zdjęć w malowniczych miejscach, możecie się z nami zapoznać. Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji, taka sesja przyzwyczai Was do bycia fotografowanymi i w dniu wesela będziecie czuć się jak prawdziwi profesjonaliści. Jej efektem będą romantyczne zdjęcia, często wykorzystywane przez nasze Pary Młode do urozmaicania zaproszeń ślubnych, tworzenia fotościanek na weselach, fotoobrazów jako formy prezentów dla rodziców czy też gromadzenia like’ów oraz serduszek w social mediach 🙂

Film “podziękowania dla rodziców”

Co innego wzruszy tak bardzo jak słowa wdzięczności połączone z Waszymi zdjęciami z dzieciństwa? Taki film to doskonała forma podziękowania rodzicom za trud ich wychowania, a także sposób na urozmaicenie przebiegu wesela. Gwarantujemy, że wrażenia wywołane przez film sprawią, że Wasze wesele stanie się jeszcze bardziej niezapomniane.

Film tego typu jest połączeniem ujęć nagranych przez kamerzysta wesele Rzeszów w pięknym miejscu, nierzadko zdjęć i nagrań z dzieciństwa, czułych słów, których adresatami są oczywiście Wasi najukochańsi rodzice oraz poruszającej serce lirycznej muzyki. Przykłady takich produkcji znajdziecie w zakładce Portfolio.

Pendrive + Album

Wszystkie produkty, które powstaną przy współpracy z Wami, otrzymacie na pendrive w gustownym, drewnianym pudełku wyściełanym mchem. Oprócz tego, w opakowaniu znajdziecie także 10 wybranych fotografie ślubne Rzeszów. Pudełko jest tak zaprojektowane, aby mogło pełnić funkcję ozdoby, na przykład na półce w Waszym domu albo innym wyeksponowanym miejscu.

To jednak nie wszystko! W cenie podstawowego pakietu fotograficznego otrzymacie fotoksiążkę lub album klasyczny, którego pierwsza wersja projektu zostanie z Wami skonsultowana, a później w razie potrzeby zmodyfikowana, tak, abyście byli w pełni usatysfakcjonowani z ostatecznego efektu.

Gdzie pracujemy?

Wszyscy nasi fotografowie ślubni Rzeszów, kamerzyści weselni Rzeszów – członkowie ekipy mieszkają w Krakowie, przy czym obsługujemy wesela w całej Polsce, a w szczególności na terenie Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Jeżeli organizujecie swój dzień w innym rejonie Polski niż wyżej wymienione, a chcielibyście skorzystać z naszych usług, również zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę Kontakt.

Zapraszamy do współpracy nowożeńców z całego województwa podkarpackiego i z miasta: Rzeszów, Przemyśl, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Krosno, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło, Łańcut, Ropczyce, Nisko, Przeworsk, Leżajsk, Sędziszów Małopolski, Lubaczów, Nowa Dęba i okolice.

Adrian Maślak

Podobne posty

Zostaw komentarz