Joanna Janczur
/
10 czerwca 2021

To piękne miejsce położone jest zaledwie 25 km od centrum Krakowa i 10 km od Kopalni Soli w Wieliczce. Położenie na wzgórzu zapewnia piękne widoki na Beskidy, a otaczające je lasy i pola tworzą niesamowity, sielski klimat. Folwark Zalesie to miejsce z 200 letnią historią, a same budynki, które przez lata były dobudowywane są kwintesencją polskiej architektury.

Folwark Zalesie oferuje aż trzy różne sale weselne:
– Sala Maneż,
– Sala Czeladna,
– sala Spichlerz.
My sprawdziliśmy dla Was największą i chyba najbardziej popularną salę weselną Maneż, mogącą pomieścić aż do 550 gości!
Sala robi piorunujące wrażenie: ogromny parkiet taneczny, antresola, drewniane wykończenie. To wszystko sprawia, że jest to miejsce będzie idealne pod klasyczne wesele glamour jak i wesele w stylu rustykalnym. W tym dniu byliśmy na ślubie pary mocno związanej z … Krakowską Komunikacją Miejską! Wystrój był na prawdę wyjątkowy. Każdy stolik to przystanek, który powinien być dobrze znany mieszkańcom Krakowa, na stolikach miniaturki autobusów, rozkłady jazdy… zdecydowalibyście się na tak wyjątkowe ozdoby? My nie mogliśmy się napatrzyć, jak świetnie to wszystko było przygotowane.

W otoczeniu sali jest mnóstwo miejsc do spacerów, małych sesji plenerowych czy sesji z rodzina w dniu ślubu. Folwark Zalesie to ogromny teren dający na prawdę wiele możliwości jeśli chodzi o organizację wesela.

Widok z górnej antresoli również robi wrażenie, a delikatne oświetlenie wprowadza romantyczny nastrój. W tym dniu, w dolnej części rozstawione były okrągłe stoły na części parkietu, jednak jeśli chcecie pomieścić więcej gości, w ofercie znajdziecie także stoły prostokątne.
Po bokach można również rozstawić stoły z przekąskami/ciastami. Ta sala ma ogromną przestrzeń i potencjał, by przygotować wesele marzeń.

Dodatkowym atutem jest to, że jeśli ktoś planuje na prawdę dużą imprezę, salę Maneż można połączyć z sąsiadującą salą, co stworzy dodatkowe miejsca dla gości. Połączenie tych sal znajduje się na antresoli.

Jeśli marzy Wam się plenerowy ślub cywilny, Folwark Zalesie oferuje taką możliwość i dysponuje wszystkimi potrzebnymi do tego atrybutami. Dodatkowo dowiedzieliśmy się od menadżerki tego miejsca, że oferują pomoc
w dekoracjach, usługach florystów i wszelkich szczegółach wystroju, niezależnie czy zdecydujecie się na wesele rustykalne czy wesele w stylu glamour. Sala współpracuje z wieloma usługodawcami i na pewno będą w stanie Wam polecić świetnych specjalistów w dziedzinie florystyki, wystroju sali weselnej itp.

Folwark Zalesie polecamy z całego serca, a więcej dowiecie się z naszej recenzji online oraz bezpośrednio na stronie www.folwarkzalesie.pl.

Więcej naszych recenzji znajdziecie tutaj: lpweddings.pl/recenzje-sal
Do usłyszenia!

0
Joanna Janczur

Podobne posty

Zostaw komentarz