Hotel i Restauracja Margerita położone są w malowniczej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
W ofercie znajdziecie nie tylko salę weselną, ale także miejsca noclegowe, co będzie świetnym rozwiązaniem jeśli Wasi goście weselni przyjeżdżają z innych miast. Margerita proponuje Wam kompleksową ofertę przyjęcia weselnego: powitanie Gości kieliszkiem musującego wina, obiad weselny składający się z 4 dań, zakąski i napoje, dekoracje stołów oraz przygotowanie sali weselnej, duży ogród i apartament dla nowożeńców. Brzmi świetnie, a czy tak jest? Sprawdźmy to!

               Albert i Paweł specjalnie dla Was dokładnie prześwietlili to miejsce! Jako pierwszy przykuwa uwagę piękny ogród, który będzie świetnym miejscem dla gości na chwilę odpoczynku i mały spacer. Krótka ślubna sesja plenerowa? Ten mostek, oczko wodne czy altanka stworzą fantastyczny klimat pod piękne ujęcia.

               Po wejściu na salę od razu rzuca się w oczy piękna oranżeria, na tle której znajduje się stół młodej pary. Od razu zwracają uwagę także antresole – to świetne rozwiązanie pozwalające pomieścić dużą ilość gości, a przy tym zachować dużą ilość miejsca na parkiecie. Ta sala weselna z pewnością pomieści 200-250 osób, a przy tym nikt nie będzie czuł się skrępowany i przytłoczony.

W tym dniu rozstawione były prostokątne stoły, jednak jeśli marzą Wam się okrągłe stoliki nie ma problemu, restauracja Margerita dysponuje dwoma wariantami – to ogromny plus!
Stolik dla obsługi weselnej (fotograf, kamerzysta, zespół muzyczny) znajduje się na uboczu, co ułatwiło bardzo pracę, a nasz „backstage” nie wchodził w kadr, żądne sprzęty obsługi nie zepsuły pięknego wystroju sali. Dodatkowo na sali znajduje się piękny bufet idealny na regionalne przysmaki, słodkości czy zimną płytę.

Obsługa kelnerska oraz kuchnia bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Pełen profesjonalizm,
a miła, płynna obsługa tylko umiliła ten weselny wieczór i noc.  Pawłowi i Albertowi udało się też porozmawiać
z menadżerem tego pięknego miejsca. Okazuje się, że mają bardzo indywidualne podejście do klienta, jeśli chcecie nietypowe ozdoby, wystrój sali – to wszystko jest możliwe do zrealizowania! Brak „sztywnych ram” w ofercie to ogromne możliwości by zorganizować wesele marzeń😊.  W cenie znajdziecie m.in. pokrowce na krzesła, świeczniki, obrusy, bieżniki na stoliki. Warto też wspomnieć, że jeśli macie wielu znajomych z dziećmi nie musicie się martwić
o najmłodszych, w ogrodzie znajduje się mały plac zabaw, a nawet miejsce do pogrania w piłkę.

Na koniec chcemy napisać o przepięknej altanie, która świetnie sprawdzi się jeśli zdecydujecie się na plenerowy ślub cywilny. Całe to miejsce, zarówno ogród jak i sala weselna wywarły na nas bardzo pozytywne wrażenie. Jeśli marzycie
o ślubie glamour zdecydowanie polecamy to miejsce. Recenzja ta powstała w sierpniu 2019 roku, dlatego po więcej szczegółów zajrzyjcie na stronę Hotel i Restauracja Margerita: www.margerita.pl.

Zachęcamy również do obejrzenia naszej recenzji video oraz innych recenzji sal weselnych TUTAJ! 😊

Joanna Janczur

Podobne posty

Zostaw komentarz