Joanna Janczur
/
23 maja 2021

Zacisze to Ośrodek Wypoczynkowo – Rekreacyjny w Konopnicy, pomiędzy Łodzią a Częstochową. W ofercie znajdziemy nie tylko dużą salę bankietową, mogącą pomieścić do 220 gości, ale także miejsca noclegowe, duży, bezpieczny parking oraz catering.
Całe kompleks jest świetnym miejscem na organizację wieczoru panieńskiego/kawalerskiego, wesele, chrzciny czy komunię.

Pierwsze wrażenie – niesamowity klimat! To miejsce będzie idealne na organizację wesela dla miłośników stylu boho. Piękny drewniany sufit ozdobiony girlandami i wieńcami skradł nasze serca już na wejściu. Na środku sali znajduje się pokaźny bar, który jest świetnym miejscem na mały bufet.

Miejsce dla obsługi takiej jak zespół weselny, kamerzysta i fotograf ślubny jest w rogu na sali dzięki czemu nie rzuca się w oczy, a obsługa nie przeszkadza gościom w zabawie. W tym dniu na sali znajdowały się też stoły z dodatkowym poczęstunkiem i alkoholami.

Cały obiekt jest na prawdę duży. W tym miejscu oprócz sali weselnej znajdziecie domki noclegowe, korty tenisowe,
a to wszystko w środku lasu. Parking znajduje się po drugiej stronie ulicy dzięki czemu nie będziecie musieli martwić się o bezpieczeństwo najmłodszych gości. Okolica jak i sam Ośrodek Zacisze robi na prawdę duże i pozytywne wrażenie.

Sala jest bardzo elastyczna pod kątem ilości gości i rozkładu stołów. Właściciele i menadżerowie sali z pewnością doradzą i pomogą Wam pod kontem rozstawienia stolików jak i rozplanowaniu całego wesela. Ogromnym plusem jest obsługa kelnerska, która bardzo szybko obsługiwała gości, dbała o porządek i wykazała się dużym profesjonalizmem.

Na koniec chcemy jeszcze dodać, że jest to bardzo fotogeniczne i pełne uroku miejsce. Zobaczcie sami na naszej video-recenzji. Recenzja sala weselna Zacisze powstała w 2019 roku. Od czego czasu mogły zajść drobne zmiany, dlatego po wszystkie szczegóły i informacje odsyłamy Was na stronę Ośrodka Wypoczynkowo-Rekreacyjnego “Zacisze” www.zacisze-konopnica.pl.
Więcej recenzji możecie sprawdzić na naszej stronie w zakładce “recenzje sal” lub bezpośrednio klikając TUTAJ.

Do usłyszenia!

Joanna Janczur

Podobne posty

Zostaw komentarz