Sala Weselna Chochołowy dwór w Jerzmanowicach to niesamowicie ciekawe miejsce. W ofercie na wesele znajdziemy między innymi:

– salę balową, która jest przestronna, klimatyzowana, a pomieścić może aż do 300 gości,
– chatę grillową, mieszczącą do 130 osób, zadaszoną, z tarasem widokowym,
– ogród, gdzie zorganizować można ceremonię ślubną,
– club94, czyli alternatywa dla przyjęć w swobodnej atmosferze, pomieścić może do 70 osób, posiada nowoczesne wnętrze, przestronne loże oraz profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie,
– noclegi, w 3 gwiazdkowym hotelu, gdzie Młoda Para ma do dyspozycji Apartament.

Chochołowy dwór oferuje także organizację przyjęć rodzinnych takich jak obiady weselne, chrzciny, komunie czy inne przyjęcia okolicznościowe.

Co nam najbardziej wpadło w oko w tym miejscu?

Wnętrze sali to połączenie nowoczesnego stylu i drewna. Spokojnie można by było pokusić się na rustykalne wesele. Na tym, na którym akurat byliśmy Para Młoda zdecydowała się na roślinne, zielone akcenty.

Stoliki rozstawione wokół parkietu na pewno ułatwią Wam zachęcenie gości do zabawy przez całą noc. Na sali znalazło się również miejsce wydzielone na bufet. Jeśli myślicie o zimnej płycie lub regionalnych przekąskach, możecie być pewni, że będą one ładnie wyeksponowane i do tego w wygodnym miejscu.

Sala może pomieścić około 250 osób. Duże wrażenie zrobiło też na nas patio i wszystkie ozdoby, żyrandole znajdujące się w Chochołowym Dworze. Całość robi ogromne wrażenie, również pokoje dla młodej pary i gości.

Postanowiliśmy zapytać też samych gości co sądzą na temat tego miejsca. Opinie były bardzo pozytywne, uwagę zwrócił też piękny ogród otaczający budynek, idealny aby odpocząć od zabawy, ale też zorganizować krótką sesję ślubną.
A co na temat Chochołowego dworu sądzi Para Młoda, która zorganizowała w tym dniu wesele? Zobaczcie na filmie!
Zachęcamy też do zobaczenia pozostałych naszych recenzji TUTAJ, a aktualną ofertę i informacje o tym miejscu znajdziecie na stronie www.chocholowydwor.pl.

Spodobała Ci się ta recenzja? Koniecznie daj nam znać 🙂
Do usłyszenia niebawem!

0
Joanna Janczur

Podobne posty

Zostaw komentarz