Sala weselna Grafit w Myślenicach przygotowana jest pod wesela do 300 osób. Wyróżnia ją nowoczesny styl, własne nagłośnienie, zmienne oświetlenie, a także sala zabaw dla dzieci.
Specjalnie dla Was prześwietliliśmy to miejsce i przygotowaliśmy recenzje. Czy warto zrobić w tym miejscu przyjęcie weselne?

Na weselu, na którym byliśmy została specjalnie zorganizowana strefa chillout’u, gdzie goście mogli odpocząć od szaleństwa na parkiecie. Warto też zwrócić uwagę na duży parking, który pomieści samochody wszystkich gości weselnych. Już z zewnątrz sala Grafit bardzo pozytywnie nas zaskoczyła.

Wnętrze to przede wszystkim ciekawe oświetlenie, nowoczesny styl, bardzo ładne i eleganckie miejsce dla pary młodej oraz miejsca dla DJ lub zespołu. W tym dniu pracowaliśmy z Mistrzowskim Weselem – pozdrawiamy i polecamy gorąco!
Na sali znajduje się również bar, co daje dodatkowe możliwości zaproszenia barmana i stworzenia ciekawej atrakcji dla gości.
Trudno nie zauważyć gwieździstego sufitu, który robi ogromne wrażenie i przykuwa uwagę, także na zdjęciach i filmie weselnym.

Stoły, zastawa i dekoracje – wszystko dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Do wyboru Sala Grafit oferuje okrągłe jak i prostokątne stoły. Wszystko pośród ogromnych okien dających dużo naturalnego światła. Jeśli jednak jesteście zwolennikami zabawy w zaciszu sali, do dyspozycji są zasłony, które sprawią, że wesele będzie bardziej kameralne.

Ogromnym plusem sali Grafit jest to, że obsługa pomaga w kompleksowej organizacji wesela, wszystko możecie załatwić w jednym miejscu!
Jest to miejsce piękne, zadbane, z fantastyczną, profesjonalną obsługą. Czy warto zainteresować się tym miejscem? Zobaczcie naszą recenzje video i oceńcie sami!
Więcej zdjęć i aktualnych informacji znajdziecie tutaj www.salagraffit.pl a my zapraszamy na pozostałe nasze recenzje sal weselnych.
Do zobaczenia i usłyszenia!

Joanna Janczur

Podobne posty

Zostaw komentarz