Ślub w Dworze prezydenckim

Paula & Anton

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym weselu Pauli i Antona, które odbyło się w przepięknym Dworze Prezydenckim w Tarnowie. Było to wyjątkowe miejsce, które wprowadzało w romantyczną atmosferę od samego wejścia.

Ślub odbył się w kościele, a para młoda wyjechała na wesele w czerwonym samochodzie, który zwracał uwagę wszystkich przechodniów. Na sali weselnej panowała niesamowita energia, a atmosfera była pełna radości i uśmiechu.

Paula wyglądała przepięknie w swojej sukni ślubnej, a wszystko było dopięte na ostatni guzik. Sesje zdjęciowe wykonane w dniu ślubu były niezapomniane i oddawały atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Goście bawili się doskonale, tańcząc do pięknej muzyki, a wszyscy czuli się jak w rodzinie. Było to wesele, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu.

Życzymy Pauli i Antonowi wiele szczęścia i miłości na całe życie. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tego niezapomnianego wydarzenia i życzymy im wszystkiego najlepszego!

ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ

Chcesz wiedzieć, czy termin Twojego ślubu jest wolny w naszym kalendarzu? Napisz do nas, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią jak tylko będziemy mogli.

Copyright LP Weddings 2024 © FOTOGRAF I KAMERZYSTA NA WESELE