Sesja w Portugalia

Magdalena & Carlos

Sesje ślubne za granicą to marzenie wielu par. Magdalena i Carlos postanowili spełnić swoje marzenie i wybrali się na piękną plażę w Portugalii, by zrobić sesję ślubną. Magdalena pochodzi z Polski, a Carlos z Brazylii, więc ten wyjazd miał dla nich szczególny charakter.

Sesja odbyła się na pięknej plaży, gdzie żółty piasek, turkusowe morze i lagodne słońce  tworzyły niepowtarzalny klimat. Para zachwycała swoją miłością i bliskością, a ich radość i szczęście były widoczne na każdym zdjęciu. Carlos, który jest utalentowanym skrzypkiem, zagrał dla Magdaleny na skrzypcach, dodając romantyzmu i uroku całej sesji.

Magdalena miała na sobie piękną suknię, która idealnie komponowała się z klimatem sesji i otoczeniem. Włosy miała lekko rozpuszczone, a makijaż był naturalny, co tylko podkreślało jej piękno i urok.

Sesja na plaży to nie tylko romantyczny klimat i piękne widoki, ale także wiele emocji i wspomnień, które pozostają na całe życie. Dlatego Magdalena i Carlos postanowili uwiecznić te chwile na zdjęciach i zawsze będą mogli do nich wracać, by przypominać sobie o pięknej sesji ślubnej, którą mieli w Portugalii.

sesja-slubna-portugalia-sesja-zagraniczna-plaza33.jpg

ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ

Chcesz wiedzieć, czy termin Twojego ślubu jest wolny w naszym kalendarzu? Napisz do nas, a wrócimy do Ciebie z odpowiedzią jak tylko będziemy mogli.

Copyright LP Weddings 2024 © FOTOGRAF I KAMERZYSTA NA WESELE